EKO EXPORT
O firmieRelacje InwestorskieAktualnościOfertaGaleriaDotacje UEKontakt
LIDER EUROPEJSKIEGO RYNKU MIKROSFERY
Termin wizyty przedstawicieli Koncernu Halliburton w Bielsku- Białej
Data 2013-09-02

W odpowiedzi na bardzo dużą ilość pytań dotyczących wizyty przedstawicieli Halliburtona w Polsce, informujemy, że został potwierdzony termin spotkania tj. poniedziałek, 23 września 2013 roku.

Termin wizyty przedstawicieli Koncernu Halliburton w Bielsku- Białej
W odpowiedzi na bardzo dużą ilość pytań dotyczących wizyty przedstawicieli Halliburtona w Polsce, informujemy, że został potwierdzony termin spotkania tj. poniedziałek, 23 września 2013 roku. Halliburton jest bardzo dużym odbiorcą mikrosfery, która jest jednym z kluczowych produktów dla przemysłu wydobywczego ropy naftowej.
Zadaniem wizyty naszych Gości jest znalezienie partnera celem długoterminowej współpracy, który zapewni stałe ilości surowca i konsekwentne dostawy.
Partnera amerykańskiego bardzo interesuje nasza strategia rozwoju, dotycząca rynku mikrosfer w przyszłości, a w szczególności nasze inwestycje zagraniczne zmierzające do pozyskiwania dużych ilości, powtarzalnego surowca.
Pragniemy przypomnieć naszym Akcjonariuszom, że Halliburton przebadał nasze próbki białej mikrosfery W300, badania wypadły pozytywnie, wszystkie główne parametry zostały dotrzymane.
Równocześnie mamy informację, że nasz produkt, mikrosfera szara 450 mikronów dostarczana za pośrednictwem naszego holenderskiego Partnera, też spełnia wszystkie wymagania dla przemysłu wydobywczego.
Zarząd Eko Export wiąże z tym spotkaniem duże nadzieje na przyszłość, tym bardziej, że w korespondencji prowadzonej w ostatnim czasie nasz amerykański Partner pisze, że" Eko jest dla nas najbardziej pożądanym partnerem".
O wynikach tej wizyty postaramy się informować naszych Akcjonariuszy.
Prezes Zarządu- Jacek Dziedzic