EKO EXPORT
O firmieRelacje InwestorskieAktualnościOfertaGaleriaDotacje UEKontakt
LIDER EUROPEJSKIEGO RYNKU MIKROSFERY
Zamówienia na rok 2015
Data 2014-12-22

Szanowni Państwo,

Z uwagi na często powtarzające się pytania, dotyczące zamówień czy też kontraktów na zakup mikrosfery szarej i białej na rok 2015, Zarząd Emitenta postanowił informować o tym w specjalnie dla tego celu przygotowanej zakładce na stronie internetowej, pn. „Zamówienia na rok 2015”.

Spółka będzie informowała tam o kontraktach, czy zamówieniach mniejszych niż te, o których Emitent informuje w raportach bieżących. Informacje będą też dotyczyły tak zwanych „odwołań”, które są stosowane często w praktyce zarówno z małymi odbiorcami , jak też z firmami bardzo dużymi posiadającymi oddziały w różnych miejscowościach, czy też w różnych krajach. „Odwołania” działają na podstawie ramowego porozumienia, gdzie każdy zakład czy oddział w innym kraju dokonuje już samodzielnych kwartalnych „odwołań” w ramach porozumienia określającego cenę i jakość produktu.

Tego typu praktyki stosowane są z klientami znanymi nam od dawna, gdzie szybko i bardzo elastycznie Spółka może reagować na aktualne ich zapotrzebowanie na produkty.
Mamy nadzieję, że ten sposób informacji będzie dla naszych Akcjonariuszy satysfakcjonujący.

Prezes Zarządu – Jacek Dziedzic